PROGRAM PŘEDOPERAČNÍ REHABILITACE

Čeká Vás operace endoprotézy kolene nebo kyčle, plastika vazů kolene nebo jiná rekonstrukční ortopedická operace? Rehabilitační lekce s fyzioterapeutem Vás dokonale připraví na operaci. Obsahem předoperační rehabilitace je, jak operace probíhá, jak se správně připravit, co vše je potřebné s sebou na operaci nebo jak připravit domácí prostředí po návratu z nemocnice. Naučíte se pooperační pohybové stereotypy (otáčení na lůžku, sed, zvládání hygieny), chůzi o berlích a jednoduché cviky pro zlepšení pohyblivosti a svalové síly.

Nabízíme i sérii individuálního či skupinového cvičení ve formě balíčku cvičebních lekcí.

Objednání a informace přímo:                                              Cena: lekce 45 minut / 1200,-

Mgr. Olga Grossová, 6. patro CLPA

Telefon +420601136222

Email:

FYZIOTERAPEUTICKÁ PORADNA

Konzultujte s fyzioterapeutem Vaše obtíže pohybového aparátu. Pokud máte otázky, jak se vracet do sportu po úrazu či operaci? Jak pokračovat, pokud jste dokončili předepsanou základní rehabilitaci? Jak zlepšit své akutní či chronické obtíže pohybového aparátu? Využijte služby našich zkušených fyzioterapeutů.

Objednání a informace přímo:

Mgr. Olga Grossová, 6. patro CLPA                        Cena: konzultace 30 minut /800,-

Telefon +420601136222

Email:

DISTANČNÍ FYZIOTERAPIE

Nabízíme službu fyzioterapie na dálku. Služba je vhodná pro pacienty čerstvě po operaci, kteří ještě nemohou docházet na rehabilitaci a rádi by již cvičili doma. Službu také využijí mimopražští pacienti ke konzultaci rehabilitace v místě bydliště.

Objednání a informace přímo:

Mgr. Olga Grossová, 6. patro                        Cena: lekce 30 minut / 400,-

Telefon +420601136222

Email:

AKUTNÍ FYZIOTERAPIE

Máte akutní obtíže pohybového aparátu a nechcete čekat dlouhé čekací lhůty na rehabilitaci? Kontaktujte recepci rehabilitace pro vhodný termín.

KINESIOTAPING

Kinesiotaping je doplňková metoda v terapii obtíží pohybového aparátu. Taping napomáhá v regeneraci, podporuje metabolismus v měkkých tkáních při otocích nebo lze využít při korekci postavení kloubů.

Kontaktujte recepci rehabilitace pro vhodný termín.

PODOLOGICKÁ AMBULANCE

V podologické ambulanci Vám provedeme vyšetření pohybového aparátu, které zahrnuje vyšetření plosek nohou na PODOSKOPU. Doporučíme a vytvoříme vhodné ortopedické vložky značky Superfeet dle nálezu vyšetření a podle potřeb klienta. Vložky Superfeet jsou vhodné také do sportovní obuvi.

 

Objednání a informace přímo:                                         Cena: vyšetření, podoskop 700,-

PhDr. Edwin Mahr, Ph.D., 6. patro CLPA                                       vložky Superfeet 1300,-

Telefon +420 266 006 412

Email:

Ke stažení