O nás

Centrum léčby pohybového aparátu, s.r.o. (CLPA) je přední zdravotnické zařízení, které nabízí specializovanou péči v oblasti ortopedie a rehabilitace (ambulantní i lůžkové). Tyto dva obory jsou spolu medicínsky propojeny, proto došlo v minulosti ke spojení původní CLPA (založeno v roce 1999) s oddělením Centra preventivní a léčebné rehabilitace (založeno 2002).

Profesionální tým pod vedením primáře MUDr. Michala Zídky, Ph.D. poskytuje kvalitní, profesionální a moderní léčebnou péči v oboru ortopedie dospělých, sportovní traumatologie a ortopedické operativy.

Nejen pro pacienty operované v CLPA zajišťuje oddělení lůžkové rehabilitace pod vedením primářky MUDr. Terezy Knoppové pooperační péči pro pacienty po ortopedických operacích.

Naše oddělení ambulantní rehabilitace pod vedením Mgr. Pavla Fuksy se specializuje na širokou péči z oblasti fyzioterapie, od běžné léčby po vysoce specializované techniky, včetně nejnovějších metod a přístrojů.
Všechna naše oddělení nabízejí příjemné a komfortní prostředí a najdete je v budově polikliniky Vysočany, se kterou CLPA úzce spolupracuje.

Jsme držitelem známky „akreditováno SAK“, kterou nám Spojená akreditační komise udělila při re-akreditačním řízení v březnu 2024 v rámci trvalého zvyšování kvality a bezpečí zdravotní péče našeho zdravotnického zařízení.

Moderní klinika

Naše klinika patří mezi přední zdravotnická zařízení v Evropě nabízející zdravotní péči na nejvyšší úrovni.

Vyjdeme Vám vstříc

Náš personál je velice přátelský a poskytne Vám tu nejlepší péči za každých okolností.

Profesionální personál

Klinika disponuje multidisciplinárním týmem vysoce erudovaných lékařů, sester, fyzioterapeutů a nelékařského personálu všech hlavních oborů medicíny.

Vedení nemocnice

MUDr. Jiří Váchal
lékařský ředitel

Ing. Jana Vacíková
provozní ředitelka