AKREDITACE SAK JE ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

  • Admin Admin
  • 8.4.2024

C.L.P.A. znovu potvrdila kvalitu své péče. Na konci března obhájila akreditaci Spojené akreditační komise České republiky (SAK).

V rámci akreditačního řízení SAK je hodnocena kvalita zdravotní péče a bezpečí pacientů. C.L.P.A. získala akreditaci poprvé již v roce 2015. Platnost tohoto certifikátu je tři roky a C.L.P.A. ji tedy letos úspěšně obhájila již potřetí za sebou.

Akreditace Spojené akreditační komise, o.p.s., je nástroj pro externí hodnocení kvality a bezpečí při poskytování zdravotních služeb. Její standardy vycházejí z mezinárodních standardů kvality a bezpečnosti péče a standardů uvedených v příloze č. 1 vyhlášky MZ ČR č.102/2012 Sb., o hodnocení kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče v ČR.

Tento úspěch je úspěchem nejen C.L.P.A., ale hlavně všech našich zaměstnanců, kteří průběžně a dlouhodobě odvádí kvalitní a poctivou práci. Jsme pyšní, že máme tým, na který se můžeme spolehnout a který poskytuje kvalitní, odbornou a bezpečnou péči našim pacientům, což potvrdila i akreditační komise.

Ing. Jana Vacíková, provozní ředitel